Αρμοκάλυπτρο Πάγκου Μαύρο 300x2x2cm
35.90€ Original price was: 35.90€.19.99€Η τρέχουσα τιμή είναι: 19.99€.
Βιβλιοθήκη Milen 33x33x185.2cm Λευκή
122.90€ Original price was: 122.90€.59.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 59.90€.
Βιβλιοθήκη Damis 50x35x203εκ Σονόμα
207.84€ Original price was: 207.84€.129.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 129.90€.
Βιβλιοθήκη με υψηλή ποιότητα κατασκευής ιδανική για το σαλόνι και το γραφείο με διαστάσεις. Εξαιρετικά στιβαρή με αντοχή στον χρόνο. Μία πρακτική επιλογή, κατάλληλη για κάθε χώρο της επιλογής σας.
| Βάρος | 36 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 50x35x203cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-DAMOTW1D1S
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Top Mix Ραφιέρα 40x33x183cm Λευκή-Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPREG1D1SW
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |
Top Mix Ραφιέρα 40x33x183cm Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPREG1D1S
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |
Βιβλιοθήκη Neptune Λευκό-Σονόμα 45x40x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-NEPTUNE3S
| Βάρος | 42 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 45x40x197cm |
Βιβλιοθήκη Neptune Λευκό-Σονόμα 90x40x151cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-NEPTUNE1D2S
| Βάρος | 51 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x40x151cm |
Βιβλιοθήκη Santes Χρυσό Δρυς-Γραφίτης 90x42x197.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SANTES1S
| Βάρος | 55 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Ανθρακί |
| Διαστάσεις | 90x42x197.5cm |
Βιβλιοθήκη Timmy Λευκό-Γραφίτη-Γκρι 46.8x36x199cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TIMMY1D1S
| Βάρος | 39 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό,Γραφίτης,Γκρι |
| Διαστάσεις | 46.8x36x199cm |
