Ραφιέρα Damis 90.5x35x164εκ Σονόμα
239.90€ Original price was: 239.90€.149.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 149.90€.
Σετ Εισόδου 3 τεμ Crocus με Καθρέπτη 208x40x189εκ
719.84€ Original price was: 719.84€.449.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 449.90€.
Ραφιέρα Norton 57x40x210εκ Σονόμα 3 Συρτάρια
255.84€ Original price was: 255.84€.159.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 159.90€.
Ραφιέρα με τρία συρτάρια με υψηλή ποιότητα κατασκευής με διαστάσεις κατάλληλη για όλους τους χώρους.Εξαιρετικά στιβαρή με αντοχή στον χρόνο.Μία πρακτική επιλογή, κατάλληλη για κάθε χώρο της επιλογής σας.
| Βάρος | 52 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 57x40x210cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-NORTREG3S
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Βιβλιοθήκη Milen 33x33x185.2cm Λευκή
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-OFCORN-1
| Βάρος | 21 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 33x33x185.2cm |
Βιβλιοθήκη Reg 80x33x183 Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-REG80-183
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x33x183cm |
Βιβλιοθήκη Santes Χρυσό Δρυς-Γραφίτης 90x42x197.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SANTES1S
| Βάρος | 55 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Ανθρακί |
| Διαστάσεις | 90x42x197.5cm |
Βιβλιοθήκη SHALTINO 60x40x114cm Sonoma
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
KO-SHALTINOSONOMA
| Βάρος | 32 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 60x40x114cm |
Βιβλιοθήκη Trendline Λευκό ματ με φυσικό 64x182x26cm
Διαθέσιμο
55.97€
Κωδικός Προϊόντος:
AD_KTP-350-DX-1
