Κρεμαστό Ράφι Morocco Λευκό-Χρυσό Δρυς 120x20x20cm
57.00€ Original price was: 57.00€.24.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 24.90€.
Ντουλάπα Diamont Λευκό 150x60x220cm
633.50€ Original price was: 633.50€.395.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 395.90€.
Κρεμάστρα Reno με Καθρέπτη Σονόμα 100x10x90cm
89.90€ Original price was: 89.90€.49.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 49.90€.
Κρεμάστρα Τοίχου Reno,100x10x90cm, εξαιρετικής ποιότητας, σε σονόμα απόχρωση.
H κρεμάστρα διαθέτει,:
• καθρέφτη
• έξι γάτζους.
Μπορείτε να συνδυάσετε την κρεμάστρα, με τα υπόλοιπα έπιπλα της σειράς Reno.
Ένα χρήσιμο έπιπλο που δεν πρέπει να λείπει απο κανένα σπίτι, ιδανικό για την είσοδο ή την κρεβατοκάμαρα σας.
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 100x10x90cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GR-RENOHANG
Κατηγορία: ΚΑΛΟΓΕΡΟΙ - ΚΡΕΜΑΣΤΡΕΣ
Σχετικά προϊόντα
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ HM9573.01 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ 13 ΣΗΜΕΙΩΝ ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ Φ37x180Yεκ.
Διαθέσιμο
24.90€
Κωδικός Προϊόντος:
0503221-HM9573.01
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ HM9573.02 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ 13 ΣΗΜΕΙΩΝ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ Φ37x180Yεκ.
Διαθέσιμο
24.90€
Κωδικός Προϊόντος:
0503222-HM9573.02
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ JUDE HM0040.01 ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟΣ ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ ΜΑΡΜΑΡΟ Φ 37xΥ176 εκ.
Διαθέσιμο
25.38€
Κωδικός Προϊόντος:
0503074-HM0040.01
Καλόγερος ρούχων Zensine pakoworld μέταλλο σε μαύρη απόχρωση 51x63x175εκ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
226-000024
Κρεμάστρα Laura 50x34x208,8εκ Σονόμα-Μαύρη
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-LAUHANGER
| Βάρος | 26 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μαύρο |
| Διαστάσεις | 50×208.8x34cm |
Κρεμάστρα Pavi Βελανιδιά 80x23x100cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-PAVIHANG80
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 80x23x100cm |
Κρεμάστρα Reno με Καθρέπτη Λευκό 100x10x90cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-RENOHANG-1
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 100x10x90cm |
Κρεμάστρα Solo 40x30x194cm Sonoma με λεπτομέρειες Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLOHANG
| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 40x30x194cm |
