Ραφιέρα SUNY 105x15x50cm Wenge
44.00€ Original price was: 44.00€.19.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 19.90€.
Σετ Εισόδου Denver Δρυς 130x27.5x198cm
400.00€ Original price was: 400.00€.199.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 199.90€.
Ραφιέρα Τοίχου Pump 120x34x75 Λευκό
159.84€ Original price was: 159.84€.79.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 79.90€.
Ραφιέρα τοίχου υψηλής ποιότητας και αντοχής, σε λευκό-λευκό αντικέ με διακοσμητικές επιγραφές. Το έπιλο διαθέτει 2 ντουλάπια και 2 ράφια. Ιδανική λύση για να διακοσμήσετε τον χώρο σας ή το δωμάτιο σας, συνδιάζοντας το με την σύνθεση Pump.
| Βάρος | 32 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x34x75cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-PUMP2D
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Βιβλιοθήκη Belle Λευκό 41x41x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BELLE1D1SWHITE
| Βάρος | 56 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 41x41x197cm |
Βιβλιοθήκη Damis 50x35x203εκ Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-DAMOTW1D1S
| Βάρος | 36 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 50x35x203cm |
Βιβλιοθήκη Neptune Λευκό-Σονόμα 45x40x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-NEPTUNE3S
| Βάρος | 42 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 45x40x197cm |
Βιβλιοθήκη Pavi Βελανιδιά 84.3×33.8×197.2cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-PAVI2D1S-84
| Βάρος | 49 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 84.3×33.8×197.2cm |
Βιβλιοθήκη Reg 80x33x85cm Σονόμα Χαμηλή
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-REG80-85
| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x33x85cm |
