Βιβλιοθήκη Belle Λευκό 102.5x41x197cm
431.84€ Original price was: 431.84€.229.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 229.90€.
Βιβλιοθήκη Belle, Ευρωπαϊκής Κατασκευής, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής, σε λευκό χρωματισμό, με σονόμα λεπτομέρειες.
Η βιβλιοθήκη διαθέτει:
• Ράφια για την τοποθέτηση βιβλίων και διακοσμητικών
• Δύο ανοιγόμενα ντουλάπια, με ένα ράφι εσωτερικά,κατάλληλα για την διακόσμηση των προσωπικών σας αντικειμένων
• Δύο συρτάρια για έξρα αποθηκευτικό χώρο
• Τo design του επίπλου απογειώνουν τα εξαιρετικά ανθεκτικά ξύλινα πόδια, που προσφέρουν στήριξη
Μπορείτε να το συνδυάσετε με τα υπόλοιπα προϊόντα της σειράς Belle, για ένα αποτέλεσμα που θα τραβήξει τα βλέμματα και θα κερδίσει τις εντυπώσεις.
Οι βιβλιοθήκες, είναι εντυπωσιακά έπιπλα με το προνόμιο του αποθηκευτικού χώρου, μπορούν να τοποθετηθούν σε οποιοδήποτε χώρο καλύπτοντας κάθε ανάγκη σας. Η βιβλιοθήκη είναι πάντα μία καλή ιδέα για το σπίτι σας, υπολογίστε σωστά το χώρο σας, και επιλέξτε το κατάλληλο προϊόν, σύμφωνα πάντα με το γούστο και την αισθητική σας.
| Βάρος | 69 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 102.5x41x197cm |
Σε απόθεμα
Σχετικά προϊόντα
Βιβλιοθήκη Belle Λευκό 102.5x41x152.5cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 52 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Διαστάσεις | 102.5x41x152.5cm |
Βιβλιοθήκη Pavi Βελανιδιά 84.3×33.8×156.4cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 49 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 84.3×33.8×156.4cm |
Βιβλιοθήκη Regal 68x30x176cm Σονόμα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 23 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 68x30x176cm |
Βιβλιοθήκη Santes Χρυσό Δρυς-Γραφίτης 90x42x197.5cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 55 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Ανθρακί |
| Διαστάσεις | 90x42x197.5cm |
Βιβλιοθήκη SHALTINO 60x40x114cm Sonoma
Διαθέσιμο
| Βάρος | 32 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 60x40x114cm |
Βιβλιοθήκη Trendline Λευκό ματ με φυσικό 64x182x26cm
Διαθέσιμο
