Βιβλιοθήκη Damis 50x35x203εκ Σονόμα
207.84€ Original price was: 207.84€.129.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 129.90€.
Βιβλιοθήκη Regal 68x30x176cm Σονόμα
99.00€ Original price was: 99.00€.65.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 65.90€.
Βιβλιοθήκη Milen 33x33x185.2cm Λευκή
122.90€ Original price was: 122.90€.59.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 59.90€.
Γωνιακή Βιβλιοθήκη Milen, 33x33x185.2cm, υψηλής ποιότητας και αντοχής, σε λευκή απόχρωση με νερά.
Το έπιπλο διαθέτει ράφια για τοποθέτηση βιβλίων και διακοσμητiκών, σε ιδιαίτερο σχεδιασμό.
Ιδανική λύση για να διακοσμήσετε και να οργανώσετε τον χώρο σας, χαρίζοντας κομψότητα.
| Βάρος | 21 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 33x33x185.2cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GR-OFCORN-1
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Βιβλιοθήκη Damis 50x35x203εκ Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-DAMOTW1D1S
| Βάρος | 36 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 50x35x203cm |
Βιβλιοθήκη Neptune Λευκό-Σονόμα 45x40x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-NEPTUNE3S
| Βάρος | 42 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 45x40x197cm |
Βιβλιοθήκη Santes Χρυσό Δρυς-Λευκό 90x42x197.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SANT1SWH
| Βάρος | 55 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x42x197.5cm |
Βιβλιοθήκη SHALTINO 60x40x114cm Sonoma
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
KO-SHALTINOSONOMA
| Βάρος | 32 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 60x40x114cm |
Βιβλιοθήκη Trendline Λευκό ματ με φυσικό 64x182x26cm
Διαθέσιμο
55.97€
Κωδικός Προϊόντος:
AD_KTP-350-DX-1
Ραφιέρα Beril 2D2S Ανθρακί-Χρυσό Δρυς 90x42x170cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BERIL2D2S
| Βάρος | 63 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Ανθρακί |
| Διαστάσεις | 90x42x170cm |
