Ραφιέρα Beril 2D2S Ανθρακί-Χρυσό Δρυς 90x42x170cm
591.84€ Original price was: 591.84€.299.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 299.90€.
Ραφιέρα Beril, Ευρωπαϊκής Κατασκευής, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής, σε ιδιαίτερο ανθρακί με χρυσό δρυς χρωματισμό.
Το έπιπλο διαθέτει:
• Δύο ανοιγόμενες πόρτες, οι οποίες διαθέτουν μηχανισμό push για το άνοιγμα
• Εσωτερικά ράφια, για την αποθήκευση των προσωπικών σας αντικειμένων.
• Ανοιχτό αποθηκευτικό χώρο με ράφια.
• Τo design του επίπλου απογειώνουν τα εξαιρετικά ανθεκτικά μεταλλικά πόδια, που προσφέρουν στήριξη.
*Τα πόδια από την σειρά Beril είναι σε ιδανική απόσταση από το έδαφος, ώστε να επιτρέπει στις ηλεκτρικές-ρομποτικές σκούπες, να κινούνται ελεύθερα κάτω από αυτά.
Μπορείτε να το συνδυάσετε με τα υπόλοιπα προϊόντα της σειράς Belle, για ένα αποτέλεσμα που θα τραβήξει τα βλέμματα και θα κερδίσει τις εντυπώσεις.
Οι ραφιέρες είναι εντυπωσιακά έπιπλα με το προνόμιο του αποθηκευτικού χώρου, μπορούν να τοποθετηθούν σε οποιοδήποτε χώρο καλύπτοντας κάθε ανάγκη σας. Η ραφιέρα είναι πάντα μία καλή ιδέα για το σπίτι σας, υπολογίστε σωστά το χώρο σας, και επιλέξτε το κατάλληλο προϊόν, σύμφωνα πάντα με το γούστο και την αισθητική σας
| Βάρος | 63 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Ανθρακί |
| Διαστάσεις | 90x42x170cm |
Σε απόθεμα
Σχετικά προϊόντα
Top Mix Ραφιέρα 40x33x183cm Σονόμα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |
Βιβλιοθήκη Pavi Βελανιδιά 84.3×33.8×156.4cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 49 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 84.3×33.8×156.4cm |
Βιβλιοθήκη Reg 80x33x183 Σονόμα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x33x183cm |
Βιβλιοθήκη Regal 68x30x176cm Σονόμα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 23 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 68x30x176cm |
Βιβλιοθήκη SHALTINO 60x40x114cm Sonoma
Διαθέσιμο
| Βάρος | 32 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 60x40x114cm |
Βιβλιοθήκη Trendline Λευκό ματ με φυσικό 64x182x26cm
Διαθέσιμο
Ραφιέρα Alex 44x36x194εκ Γραφίτης-Λευκό-Σονόμα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 44x36x194cm |
