Βιβλιοθήκη Belle Λευκό 41x41x197cm
255.84€ Original price was: 255.84€.139.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 139.90€.
Βιβλιοθήκη Pavi Βελανιδιά 84.3x33.8x156.4cm
223.84€ Original price was: 223.84€.109.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 109.90€.
Βιβλιοθήκη Neptune Λευκό-Σονόμα 90x40x151cm
447.84€ Original price was: 447.84€.249.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 249.90€.
Βιβλιοθήκη Neptune, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής, σε λευκή απόχρωση με σονόμα στο κάτω μέρος. Το έπιπλο διαθέτει ένα ντουλάπι με τρία εσωτερικά ράφια, δύο συρτάρια, δύο ράφια, ανοιχτούς αποθηκευτικούς χώρους καθώς και τέσσερα ξύλινα μασιφ πόδια για την στήριξη του επίπλου.
Ιδιαίτερο design, ιδανικό για την οργάνωση και την διακόσμηση οποιουδήποτε χώρου.
| Βάρος | 51 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x40x151cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-NEPTUNE1D2S
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Top Mix Ραφιέρα 40x33x183cm Λευκή-Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPREG1D1SW
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |
Top Mix Ραφιέρα 40x33x183cm Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPREG1D1S
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |
Βιβλιοθήκη Pavi Βελανιδιά 84.3×33.8×156.4cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-PAVI2S-84
| Βάρος | 49 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 84.3×33.8×156.4cm |
Βιβλιοθήκη Reg 80x33x85cm Λευκή-Σονόμα Χαμηλή
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-REG80-85W
| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 80x33x85cm |
Βιβλιοθήκη Regal 68x30x176cm Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-REGAL
| Βάρος | 23 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 68x30x176cm |
Βιβλιοθήκη Santes Χρυσό Δρυς-Γραφίτης 90x42x197.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SANTES1S
| Βάρος | 55 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Ανθρακί |
| Διαστάσεις | 90x42x197.5cm |
Ραφιέρα Alex 84x36x133εκ Γραφίτης-Σονόμα-Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEXSH2D
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x36x133cm |
Ραφιέρα Beril 2D2S Ανθρακί-Χρυσό Δρυς 90x42x170cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BERIL2D2S
| Βάρος | 63 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Ανθρακί |
| Διαστάσεις | 90x42x170cm |
